تحصیلات

دکتر محمدرضا گیتی سال 1369 با رتبه اول از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد. بدلیل کسب رتبه اول دانشکده بطور مستقیم وارد دوره تخصص ارتوپدی در دانشگاه تهران شد و در سال 1373 موفق به کسب رتبه اول در امتحان بورد تخصصی کشور در رشته جراحی استخوان و مفاصل گردید. وی در سال 1374 به صورت هیئت علمی تمام وقت در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به کار شده و در سال 1378 جهت ادامه  تحصیل در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست راهی کشور فرانسه گردید. دوره فوق تخصصی در دانشگاه پل -ساباتیه شهر تولوز با موفقیت در سال 1380 به پایان رسید.وی همچنین دوره های متعدد آموزشی کوتاه مدت در رابطه با جراحیهای شانه و آرتروسکوپی را در سالهای بعد درکشورهای اروپایی گذرانده و مدارک مربوطه را اخذ نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر محمدرضا گیتی سابقه 21 سال کار در رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و سابقه 14 ساله در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست دارد.وی از پیشگامان جراحی های آرتروسکوپی شانه در ایران بوده و جزو معدود متخصصینی میباشد که مدرک معتبر فلوشیپ شانه را در کشور دارا میباشد. (این مطلب با مرجعه به سایت نظام پزشکی irimc.org قابل بررسی است ).
دکتر گیتی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه دانشیاری بوده و در این موقعیت به امر آموزش پزشکی در رده های مختلف دانشجویان پزشکی ، رزیدنتهای تخصصی  و متخصصین ارتوپدی اشتغال دارد. وی به عنوان سخنران علمی در کلیه کنگره های ارتوپدی داخل کشور شرکت فعال داشته و همچنین به عنوان مدرس در دوره های آموزشی جراحی آرتروسکوپی شانه که سالیانه در شهر استانبول ترکیه برگزار میشود حضور دارد.در کنار کار دانشگاهی در بخش خصوصی  نیز فعال بوده و عمده کار وی در این قسمت هم به انجام جراحیهای فوق تخصصی شانه و دست اختصاص دارد.

دکتر محمدرضا گیتی متولد 1345 متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی شانه و دست از کشور فرانسه میباشد. سابقه تخصص ارتوپدی دکتر گیتی 21 سال و سابقه کار فوق تخصصی ایشان در زمینه جراحیهای شانه و دست 14 سال است.دکتر گیتی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران  از سال 1374 با رتبه دانشیاری و همچنین دبیر بورد تخصصی رشته ارتوپدی در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی میباشد . ایشان در بیمارستانهای دانشگاهی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران به آموزش دانشجویان و تربیت متخصصین ارتوپدی مشغول میباشد.


 

.