ویزیت در مطب

کلیه بیمارانی که مشکلات دست و پا و ستون فقرات دارند(تمامی بیماریهای ارتوپدی) در مطب ویزیت میشوند ، اگرچه بیشتر بیماران مراجعه کننده به دلیل مشکلات کتف و شانه و یا دست به آقای دکتر گیتی مراجعه میکنند و یا توسط سایر پزشکان به ایشان ارجاع داده میشوند.ویزیت به جز در موارد اورژانس حتما با وقت قبلی انجام میشود. تعیین وقت  به دو صورت تلفنی و اینترنتی(ارسال ایمیل) بوده و نوبت دهی حدودا برای سه هفته بعد میباشد.لازم به ذکر است با توجه به اینکه بیماران بعد از عمل نیز باید در موعد مقرر در مطب ویزیت شوند،زمان انتظار حدود یک ساعت یا بیشتر اجتناب ناپذیر است. علاوه بر ویزیت اقدامات درمانی سرپایی شامل تزریقات مفصلی (PRP، کورتون ،ژل مفصل) ،گجگیری...نیز در مطب انجام میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جراحی ها

کلیه جراحیهای اندامهای فوقانی و تحتانی (دست و پا) توسط دکتر گیتی انجام میشوند.درصد عمده اعمال جراحی را عملهای فوق تخصصی شانه شامل جراحیهای آرتروسکوپی و تعویض مفصل شانه تشکیل میدهند.آزادسازی عصب مچ دست نیز جزو  جراحیهای شایع میباشد که نوعا به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری شب انجام میشود. اعمال جراحی در بیمارستانهای آتیه و محب یاس انجام میشوند. جانبازان و بیمارانی که تحت پوشش بنیاد شهید میباشند در بیمارستان خاتم الانبیا پذیرش میشوند.همچنین عملهای جراحی سرپایی در کلینیکهای جراحی سرپایی  قابل انجام هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیمارستان های فعالیت

دکتر گیتی جهت بستری کردن بیماران و انجام عملهای جراحی با  بیمارستانهای خصوصی آتیه و محب یاس قرارداد دارند. همچنین کلینیک بیماریهای شانه در بیمارستان خاتم الانبیا روزهای سه شنبه 2 الی 5 بعدازظهرتوسط ایشان اداره میشود . لازم به ذکر است اگرچه پذیرش بیمار در این کلینیک برای همگان آزاد است ولی عمده بیماران  مربوط به خانواده شهدا و جانبازان میباشند.

 * بیمارستان آتیه:شهرک غرب ، تقاطع بلوار فرحزادی و دادمان تلفن :9-88086081   

 * بیمارستان محب یاس: خیابان کریمخان زند ، خیابان نجات اللهی شمالی    تلفن:42046

 * بیمارستان خاتم الانبیا : خیابان ولی عصر ، بالاتر از میرداماد، خیابان شهید یاسمی ، روبروی بیمارستان سوانح سوختگی  تلفن:6-88797751